Металлический шкаф

Металева шафа

Шафи з металу відомі своєю довговічністю і міцністю. Так, наприклад, вони використовуються в спортивних роздягальнях, архівах, супермаркетах, комутаційних вузлах, квартирах, робочих офісах.

Буде правильним рішенням шафу металеву дводверну купити. Переваги таких виробів:

 • Найвища міцність. Що може бути міцніше металу? Використання даного матеріалу автоматично зводить металеві шафи на п’єдестал довговічності і надійності.
 • Ергономічність. Готовий предмет ідеально впишеться в існуючий інтер’єр, так як виготовляється під замовлення з урахуванням індивідуальних побажань замовника.
 • Низька вартість. На металеву шафу ціна нижче, ніж на аналогічний предмет інтер’єру з інших матеріалів. Це пояснює практично повсюдне використання вироби.
 • Простота обслуговування. Завдяки особливому покриттю, виріб не схильний до корозії. Метал легко чиститься, поверхні не вимагають особливих зусиль для підтримки їх в чистоті і порядку.
 • Пожежна безпека. Мабуть, одна з найбільш цінних переваг металевої обстановки. Метал більш стійкий до високих температур у порівнянні з деревиною, навіть обробленою протипожежними засобами.
 • Стійкість до вологи. Завдяки даному пункту шафки можна розміщувати в приміщеннях з підвищеною вологістю – як на промислових об’єктах, так і в житлових умовах.

На шафу металеву ціна залежить від багатьох параметрів. Зокрема, від габаритів, складності виготовлення, кількості секцій виробу, а також його призначення. Існує кілька різновидів металевих шаф, пристосованих під різні потреби.

Які бувають металеві шафи?

Ми вже з’ясували, що шафи з металу можна використовувати повсюдно. Є шафа металева для одягу (ціна зависит от комплектации), офісу, спортзалу, серверної. Розглянемо докладніше кожен з доступних варіантів.

 • Гардеробна – різновид шафи, що дозволяє зберігати одяг, дрібні особисті речі. Такі предмети обстановки актуальні на виробництвах, в навчальних закладах, торгових центрах, а також житлових об’єктах. Шафки, що складаються з окремих осередків, що закриваються на ключ, називаються Локерен – напевно кожен зустрічав подібне оснащення в магазинах. Компанія «РІН Лтд» виробляє шафи металеві для роздягалень під замовлення
 • Офісний – задає стиль всьому інтер’єру, а також істотно спрощує роботу. Якщо шафа гардеробна металева (ціна визначається індивідуально) дозволяє зберігати речі, то офісні елементи призначені для розміщення документації, секретної інформації, різних офісних дрібниць. Бувають бухгалтерські, архівні, файлові шафи, універсальні стелажі, сейфи.
 • Серверний – використовується для безпечного розміщення та зберігання різного устаткування напругою до і вище 1000 В. Це може бути розподільче, мережеве, електричне, комутаційне обладнання. Таким способом воно захищається від зовнішніх механічних пошкоджень, впливу навколишнього середовища і вандалізму.

Металева шафа: ціна зручності

Україна пропонує масу можливостей придбати якісні та міцні шафи. Компанія «РІН Лтд» – одне з найкращих рішень з кількох причин:

 • Ми існуємо на ринку більше 20 років, що є показником стабільності, зростання, надійності.
 • Власне виробництво дозволяє дотримуватися лояльної цінової політики: на шафу металеву для інструменту ціна залишається цілком доступною через відсутність посередницьких послуг.
 • Ультрасучасне обладнання дозволяє виробляти предмети найвищої якості, міцності, довговічності.

Замовляйте зварні або розбірні вироби у нас прямо зараз.

 

шкафы металлические для раздевалок под заказ раззмеры

металлический шкаф цена

металлический шкаф для хранения купить

шкаф гардеробный металлический цена

купить шкаф металлический в запорожье