Съемные платформы «Мультилифт»

Зйомні платформи «Мультиліфт»

Використання спецтехніки досить поширене в багатьох сферах діяльності. Незважаючи на високу вартість, вона швидко і з лишком окупається завдяки підвищенню продуктивності і прискоренню багатьох виробничих процесів. Одним з найбільш затребуваних на сьогодні технічних засобів є зйомні платформи для транспортування – купити подібні вироби пропонує підприємство ТОВ «РІН ЛТД».

Для того щоб легко перевозити різні вантажі, транспортні засоби, сміття, відходи і навіть невеликі фургони, будинки, спецтехніка повинна бути оснащена системою мультиліфт. Даний механізм дозволяє завантажувати і розвантажувати без залучення сторонніх інструментів, таких як гакова і гідравлічна сила. Для максимальної ефективності використовується знімна платформа для перевезення автомобілів – купити відповідну конструкцію можна на замовлення від виробника.

Надійність і довговічність знімних платформ для транспортування від «РІН ЛТД»

ТОВ «РІН ЛТД» – підприємство, яке займається виготовленням різних металоконструкцій. У нашому асортименті представлені також іметалеві платформи мультиліфт – купити Україна може вироби найрізноманітніші за розмірами, характеристикам, вартості.

Ефективність продукції від виробника максимально висока. На кожному етапі виробництва вироби проходять строгий контроль якості. Тому ми можемо гарантувати надійність, міцність, довговічність конструкцій.

При цьому продукція підприємства «РІН ЛТД» відрізняється лояльними цінами. Немає необхідності переплачувати за імпортні вироби, коли виготовлення платформ мультиліфт на замовлення в Україні обійдеться набагато дешевше і буде виконано не менш якісно.

Вся продукція стійка до корозії, атмосферних опадів, перепадів температур завдяки спеціальному покриттю. Тому платформи можна експлуатувати в найскладніших погодних умовах. Що стосується розмірів, дане питання завжди узгоджується з клієнтом. Ми можемо виготовити як стандартні, так і специфічні вироби за кресленнями замовника. Наша зйомна платформа з системою мультиліфт витримає будь-які навантаження.