дорожное ограждение купить в украине

Металеве дорожнє огородження бар’єрного типу

Для поліпшення дорожньої безпеки на сучасних автомагістралях сьогодні активно використовуються спеціальні бар’єрні металеві огорожі. Вони перешкоджають виходу транспорту за межі траси, мосту, тим самим виконуючи роль обмежувачів периметру. Іноді бар’єрні огорожі встановлюються в якості розділової смуги, забезпечуючи дотримання правил руху.


Основна продукція з даного розділу: 
Закладные изделия, анкерные узлы, осветительные кронштейны
Закладні вироби, анкерні вузли, освітлювальні кронштейни
Закладні вироби, анкерні вузли, освітлювальні ...
изготовление перильного пешеходного ограждения запорожье
Поручневе (пішохідне) огородження
Огородження пішохідних доріжок У компанії ...
Ограждение 11МО
11МО, 11МД
Односторонні і двосторонні металеві мостові ...
Ограждение 11ДД
11ДД
Двосторонні металеві дорожні огорожі бар'єрного ...
11ДО
11ДО
Односторонні металеві дорожні огородження бар'єрного ...

Дорожнє бар’єрне огородження купити в Україні, Запоріжжя: вигідна ціна!

В якості основи для виготовлення бар’єрів служить метал. Якщо ви хочете дорожню огорожу купити в Україні, кращого продавця, ніж компанія «РІН Лтд», годі й шукати. Власне виробництво дозволяє нам гарантувати відмінну якість продукції, що виготовляється.

ТОВ «Рін Лтд» виготовляє металеве дорожнє огородження бар’єрного типу по ТУ У В.2.3.-28.7-13625948-003:2010 з урахуванням вимог ГОСТу 26804-86, ДСТУ Б В.2.3-12-2004, ДСТУ Б В.2.3-28:2011. Власне виробництво дозволяє нам гарантувати відмінну якість продукції, що виготовляється наступних типів:

  • дорожні односторонні огорожі (11ДО);
  • дорожні двосторонні (11ДД);
  • мостові двосторонні (11МД);
  • мостові односторонні огорожі (11МО).

Дорожні огородження поставляються як в стандартній комплектації ділянок, так і в комплектності, що замовлена споживачем.

Вся продукція відповідає найвищим стандартам якості, виготовляється за сучасними технологіями. Якість дорожнього огородження підтверджено сертифікатом відповідності УкрБУДСЕРТ.

У виробничому процесі використовується виключно ультрасучасне, надійне обладнання, що дозволяє виробляти деталі відповідно до встановлених євростандартів. З огляду на потреби замовників, ми поставляємо продукцію в стандартній або індивідуальній комплектації. Додатковими елементами можуть виступати перильні огорожі, перехідні секційні елементи, кінцеві комплектуючі нестандартної форми.

Дорожні огородження металеві ціна безпеки

У виробничому процесі використовується виключно ультрасучасне, надійне обладнання. Металеві огорожі дороги купити варто у нас, так як вся продукція відповідає найвищим стандартам якості, виготовляється за сучасними технологіями. Якість дорожнього огородження підтверджено сертифікатом відповідності УкрБУДСЕРТ.

Колесовідбійник металевий замовити – і врятувати життя

Сьогодні установка додаткового захисту здатна істотно знизити частоту порушень дорожнього руху, а також фатальних наслідків таких порушень. Рішення дорожні огорожі бар’єрного типу купити – це турбота про безпеку трас міжміського призначення.

Відбійник дорожній металевий, ціна безпеки яку варто заплатити. У такому важливому питанні не можна робити необдуманих дій. Вибирати магазин слід з урахуванням його надійності, репутації, доступності. У Запоріжжі саме таким є онлайн-магазин компанії «РІН Лтд». Співпраця з нами дозволить максимально вигідно придбати продукцію від виробника в будь-яких кількостях.

Чому варто орієнтуватися на компанію «РІН Лтд»?

  • Встановити дорожню огорожу Запоріжжя може за помірними розцінками завдяки відсутності посередницьких послуг. Ми пропонуємо кращу вартість – переконатися в цьому можна, ознайомившись з пропозиціями інших компаній.
  • Стабільність виробника – ще одна перевага запорізької компанії. Ми займаємося виготовленням різних металевих конструкцій вже більше 15 років, за які встигли завоювати довіру великих чесних, державних клієнтів.
  • Оперативні терміни виготовлення і доставки продукції дозволяють швидко завершити роботи з установлення огорож, дотримуючись всіх термінів і дедлайнів.

Пам’ятайте: дорожні огорожі металеві – ціна безпечного і комфортного руху на жвавих трасах. Замовляйте продукцію у виробника, якому можна довіряти – виконуйте роботу якісно, надійно, з довгостроковою перспективою.

Якщо ви збиралися металевий відбійник купити у наших конкурентів, подумайте ще раз. «РІН Лтд» продає тільки якісну продукцію не завищуючи ціну.

 

дорожнє бар'єрне огородження ціна

дорожню огорожу запорожьедорожні огорожі металеві цінадорожні огорожі бар'єрного типу купити

відбійники дорожні металеві Запоріжжя металевий відбійник купити