Кабельные лотки лестничного типа

     Лотки сходового типу застосовуються для прокладки силових і контрольних кабелів на відкритому повітрі, всередині будівель і споруд. Секції лотків горизонтальної траси повинні з’єднуватися між собою шляхом введення однієї в іншу і фіксацією за допомогою болтового з’єднання. Кріплення до опорних конструкцій повинно виконуватися за допомогою болтового з’єднання. Основні характеристики і позначення лотків представлені в таблиці 1.

Таблиця 1 – Лотки сходового типу

Позначення лотка Розміри, мм Опис
Ширина, мм Довжина, мм Корисна довжина, мм
1 2 3 4 5
НЛ-10 100 2000 1905  
НЛ-20 180 2000 1905 З’єднання елементів лотка зварне. Покриття – ґрунт, емаль ПФ.
НЛ-30 300 2000 1905
НЛ-40 400 2000 1905
НЛ-К-20 180 2000 1905 З’єднання елементів лотка клепання. Виготовлення з оцинкованого листа.
НЛ-К-30 300 2000 1905
НЛ-К-40 400 2000 1905

     За погодженням із замовником лотки НЛ можуть бути укомплектовані поворотами, звуженнями, відгалуженнями і шарнірними з’єднаннями для повороту магістралі в вертикальній площині. Допускается зміна покриття лотків і матеріалів заготовок за погодженням із замовником.

Лотки сходового типу НЛ від «РІН ЛТД» призначаються для швидкого і безпечного укладання високовольтних кабелів. Конструктивні особливості забезпечують виконання поставлених завдань в максимально несприятливих умовах, мають колосальний термін експлуатації. Завдяки вільному надходженню повітряних мас забезпечується ефективне розсіювання тепла і пасивне охолодження внутрішнього вмісту. 

Бажаєте замовити лоток металевий сходового типу для виконання прокладки складних кабельних систем з нестандартним розташуванням кабелів? Ідеальний вибір, адже будь-які розгалуження, повороти легко і безпечно здійснити за допомогою бічних профілів і планок, при цьому перфорація елементів дозволяє швидко закріплювати будь-які додаткові аксесуари! Наші моделі виробляються з якісно захищеної від зовнішніх впливів сталі: надійність, довговічність, якість!

Лотки сходового типу НЛ: об’єктивна вигода!

Кабельні лотки сходового типу купити воліють великі будівельні організації, які здійснюють елітне будівництво офісних центрів, сучасних житлових масивів, промислових об’єктів, що вимагають вищого рівня безпеки. Інженери «РІН ЛТД» виробляють обладнання, строго у відповідності до нормативних вимог до прокладання силових систем, оброблене покриттям, що не допускає виникнення деформацій і корозії і здійснене «гарячим» методом. Відсутність зварних з’єднань унеможливлює пошкодження елементів при навантаженнях, що гарантує безпечне використання конструкцій в місцях значного скупчення людей!

Лоток кабельний сходового типу НЛ оперативно монтується, не має значної маси, при цьому високі навантаження не викликають втрати властивостей продукції. Наші вироби:

  • забезпечують природну вентиляцію;
  • не перешкоджають ремонту пошкоджених ділянок кабелів;
  • завдяки простоті з’єднань монтаж не вимагає тривалих процедур підготовки та монтажу;
  • конструкції максимально жорсткі при загальній малій вазі;
  • спеціальні методи оцинковки складових конструкцій гарантують їх довготривалу цілісність.

У складних умовах, з будь-якими поверхнями ми гарантуємо якість!

Лотки сходового типу НЛ: сучасно і недорого

Поспішайте придбати кабельні лотки сходового типу ціна яких значно доступніша в «РІН ЛТД», а якісні характеристики – неперевершеного рівня надійності, безпеки і довговічності! Телефонуйте операторам швидше!