Ограждение 11ДД

Двосторонні металеві дорожні огорожі бар’єрного типу групи 11ДД встановлюються по осі розділової смуги при чотирьохсмуговому русі.

Стандартний тип:

11ДД-2 — шаг стійки 2 м., товщина секції балки 3 мм.;

11ДД-4 — шаг стійки 4 м., товщина секції балки 4 мм.

Складові елементи дорожнього огородження групи 11ДД:

 1. – Секція балки, СБ-1
 2. – Стійка дорожня, СД-3
 3. – Консоль-розпірка, КР
 4. – Скоба, С
 5. – Елемент світлоповертаючий, ЕС
 6. – Елемент кінцевий, ЕК
 7. – Болт M16 ГОСТ 7802
 8. – Болт М16 ГОСТ 7805
 9. – Гайка М16 ГОСТ 5915
 10. – Шайба 16 ГОСТ 11371

Бар’єрне огородження дорожнє 11ДД від виробника «РІН ЛТД» – сучасний, ефективний спосіб забезпечення максимальної безпеки руху автомобільного транспорту. Під впливом погодних умов, непередбачених обставин, здатних вплинути на технічний стан автомобіля, що рухається, людського фактора непоодинокі випадки виходу транспортного засобу за межі траси. Наші конструкції надійно утримують об’єкт, запобігаючи критичним наслідкам і гасячи силу удару завдяки пружнопластичній деформації використаних при виробництві матеріалів.

Безпека на дорозі допоможе забезпечити бар’єрну огорожу 11ДД купити його пропонує компанія РІН ЛТД. Подібні конструкції встановлюються на дорозі з чотирма смугами, по лінії розділової осі. У стандартному виконанні представлені наступні варіанти:

 • 11ДД-2;
 • 11ДД-4.

У першому випадку товщина секції становить 3 мм, а крок стійки 2 м. У другому товщина 4 мм, а крок 4 м. Складається бар’єрна огорожа типу 11ДД із секцій балок, консолі-розпірки, дорожньої стійки, скоби, світлоповертаючих і кінцевих елементів. В якості кріплення використовуються болти, гайки і шайби. 

Для чого призначена бар’єрна огорожа

Дорожні пригоди на сучасних трасах не рідкість. Вони можуть відбуватися з вини погодних умов, деяких непередбачених обставин, самого водія. Транспортний засіб що втратив керування може легко вилетіти за межі траси, впасти в кювет, чим здатний завдати водієві, пасажирам і іншим учасникам дорожнього руху чимало неприємних хвилин. 

Встановлений комплект металоконструкцій бар’єрного огородження (марка 11ДД) здатний винести удар великої сили, запобігши вильоту машини на зустрічну смугу або за межі траси. Бар’єрів матеріали, що використовуються у виробництві, мають пружнопластічні властивості, що дозволяє погасити силу удару при зіткненні.

Замовити бар’єрну огорожу 11ДД в РІН ЛТД

Ніхто не застрахований від аварійних ситуацій, але бар’єрне огородження дорожнє 11ДД від виробника РІН ЛТД здатне істотно знизити ризики трагічних наслідків. При виготовленні бар’єрів використовується високоякісна сировина, ультрасучасне обладнання та багатий досвід працівників виробництва. Все це дозволяє гарантувати високу якість готового продукту.

Бар’єрна огорожа вирізняється великою міцністю, довговічністю, стійкістю до різних погодних катаклізмів. Завдяки покриттю, метал не піддається корозії. Він також стійкий до низьких і високих температур. 

На дорожню огорожу 11ДД ціна цілком доступна. Ви можете замовити потрібну кількість конструкції з доставкою за встановленою адресою. Можлива допомога в монтажі бар’єрів.

Металеве бар’єрне огородження 11ДД екстра-класу «РІН ЛТД» – гарантія значного зменшення трагічних наслідків аварійних ситуацій! Представлена продукція строго відповідає нормативам безпеки стандартів EN, вироблена з перевіреної, високотехнологічної сировини, має конструктивні особливості, що перешкоджають травмування осіб, які керують і знаходяться всередині авто. Зробимо дороги безпечними!

Металеве бар’єрне огородження 11ДД: якісно і вигідно!

Щорічно знайомі автолюбителям і завбачливо встановлені «відбійники» ефективно запобігають трагічним ситуаціям на сотнях доріг. Відповідальні за безпеку руху структури раціонально і прискіпливо вибирають одностороннього типу бар’єрну огорожу 11ДД купити кращу продукцію пропонує «РІН ЛТД»! Наші моделі мають спеціалізоване покриття, що перешкоджає корозійним процесам, необхідні світлоповертаючі елементи, відрізняються надійністю збірки.

Вибираючи необхідне обладнання, що забезпечує комфорт і запобігає тяжким наслідкам аварійних ексцесів на трасах, слід співпрацювати лише з перевіреними виробниками, що гарантують не тільки прийнятну вартість бар’єрного огородження 11ДД, але також

 • абсолютну безпеку бар’єру, що забезпечується надійністю конструкцій, цілісністю збірки, відсутність відділення елементів виробу;
 • достатню висоту, що перешкоджає перетину транспорту, що взаємодіє з огорожею або руху його в сторону автомобільного потоку;
 • безперервність з’єднання частин готового бар’єру;
 • однакову висоту виробу на всій протяжності.

Зробимо дороги безпечними!

Поспішайте бар’єрну огорожу 11ДД купити вчасно!

Наша продукція зберігає життя і майно автовласників! Купуйте ідеальне дорожню огорожу 11ДД ціна від «РІН ЛТД» неймовірно доступна, телефонуйте!