Контейнеры металлические

Якщо Ви шукаєте, де контейнер металевий з кришкою купити, компанія «РІН ЛТД» готова запропонувати масу різноманітних варіантів. На даний момент виготовлення ємностей з металу є одним з переважних видів діяльності компанії, тому Ви можете бути впевнені у високій якості продукції.


Основна продукція з даного розділу: 

Бункер-накопитель

Бункери-накопичувачі (бункер-човник)

Бункер-накопичувач (бункер-човник) призначений для збору ...
контейнер для мультилифта от производителя «РИН ЛТД»

Контейнери мультиліфт закритих типів

Закритий тип дозволяє використовувати контейнер ...
Контейнер мультилифт

Контейнери під мультиліфт

Контейнери застосовуються для збору, зберігання ...
Съемные платформы «Мультилифт»

Зйомні платформи

Зйомні платформи «Мультиліфт» Використання спецтехніки ...


Які металеві контейнери можна замовити в «РІН ЛТД»?

Сьогодні купити металевий контейнер в Україні не важко, достатньо визначитися з різновидом і вартістю. Підприємство «РІН ЛТД» пропонує наступні варіанти металевих ємностей:

  • Мультиліфт закритого типу – бункер, призначений для збору і зберігання дрібногабаритного сміття. Він сконструйований таким чином, щоб максимально відповідати параметрам системи мультиліфт.
  • Накопичувач (човник) – призначений для збору, зберігання, транспортування промислового великогабаритного сміття, будівельних відходів та матеріалів. При великих розмірах він досить компактний і легко вантажиться на сміттєвоз.
  • Знімна платформа – використовується у випадках перевезення спецтехніки, транспорту, великогабаритних вантажів. Можна придбати контейнери для ТПВ металеві на замовлення за індивідуальними параметрами.
  • Контейнер під хук-ліфт – також використовується для зберігання і транспортування системою різних вантажів, починаючи від будматеріалів і закінчуючи промисловими великогабаритними відходами.

Всі вироби, представлені в каталозі продукції, обов’язково покриваються захисним шаром. Це додає стійкості в різних атмосферних умовах, перешкоджає появі іржі. На такий контейнер для сміття металевий ціна залежить від конкретного виду покриття – фарби, гарячого оцинкування, грунту та ін.

Чому купити металевий контейнер в «РІН ЛТД» вигідно?

Підприємство займається виробництвом різних металоконструкцій на протязі тривалого часу. Ми готові виконати замовлення за індивідуальними параметрами, з розмірами, висотою, формою, габаритами і покриттям, які вибере клієнт.

Крім того, Ви можете бути впевнені, що купити сміттєвий контейнер Запоріжжя зможе за кращою вартістю при найвищій якості.