контейнер для мультилифта от производителя «РИН ЛТД»

     Закритий тип дозволяє використовувати контейнер для збору дрібногабаритних відходів. Бункери призначені для обслуговування системою мультиліфт (хук-ліфт) і відповідають Європейським стандартам. Для захисту від корозії, поверхня контейнерів ґрунтується і фарбується в будь-який колір на вимогу замовника. Висота борту, довжина контейнера, висота розташування крюка, товщина борту і днища, кількість ребер жорсткості є параметрами, які можливо змінювати відповідно до вимог клієнта. Наше підприємство виготовляє контейнери будь-якої конструкції, в тому числі і за індивідуальним замовленням.

Поспішайте вигідно купити контейнер для мультиліфта

     Для правильного, екологічного будівництва, підприємств, що мають виробництво з масивними об’ємами відходів: контейнери для мультиліфта від виробника «РІН ЛТД» дозволять суворо дотримуватися санітарних нормативів, проводячи грамотну підготовку сміття для подальшої утилізації! Полегшите завдання позбавлення від будівельних, сільськогосподарських залишків, снігу, деревини, металобрухту без додаткового розпилу або дроблення. Достатній обсяг ємності розрахований на накопичувальне (до 15 т) зберігання і комфортне вивезення сировини за допомогою спеціалізованого сміттєвоза.

     Транспортний закритий контейнер для мультиліфта 27 м3 переміщається за допомогою МПР, має потужну, надійну петлю для зачепа і може виступати в ролі змінного кузова. Завдяки потужному запобіжнику двостулкові двері передньої частини виробу гарантовано утримують навіть великі обсяги сміття. Виготовлення продукції відбувається із застосуванням високоякісної металевої сировини, а конструкція та збирання гарантують цілісність при максимальних навантаженнях!

Контейнер для сміття мультиліфт: економічно, екологічно, якісно

     Бажаєте купити контейнер для мультиліфта для забезпечення комфортних вантажоперевезень і переміщення великогабаритних відходів на спеціалізований полігон? «РІН ЛТД» виробляє моделі європейського зразка, що гарантують дотримання правил перевезення даної групи вантажів за допомогою застосування важкої техніки, що забезпечена хук-ліфтами. Поверхні кожного виробу ретельно прогрунтовані і пофарбовані відповідно до побажань покупця.

     Параметри, що має контейнер для сміття мультиліфт, ретельно прораховані інженерами компанії і гарантують довговічність і надійність використання. Можливі додаткові внесення змін до показників, які стосуються висоти продукту, товщини бортів, довжини, необхідність яких озвучується клієнтом заздалегідь. Придбання наших виробів гарантовано:

  • полегшує збір, зберігання і подальше вивезення масивних об’ємів відходів;
  • надає можливість виконувати своєчасну очистку території на регулярній основі за наявності спецтехніки відповідного класу;
  • забезпечить ваше підприємство надійним, сучасним, зносостійким обладнанням.

     Позбавляйтеся від відходів з продукцією для перевезень європейського класу!

     Знадобився контейнер під мультиліфт купити за абсолютно демократичною вартістю? Зверніться в «РІН ЛТД» – підприємство суперобладнання!