Контейнер мультилифт

Контейнери застосовуються для збору, зберігання і транспортування різних вантажів, у тому числі будівельних матеріалів і великогабаритних відходів. Бункери призначені для обслуговування системою мультиліфт (хук-ліфт) і відповідають Європейським стандартам. Контейнери обладнані гачками для кріплення тенту і фіксатором дверей. Для захисту від корозії, поверхня контейнерів ґрунтується і фарбується в будь-який колір на вимогу замовника. Висота борту, довжину контейнера, висота розташування крюка, товщина борту і днища, кількість ребер жорсткості є параметрами, які можливо змінювати відповідно до вимог клієнта. Наше підприємство виготовляє контейнери будь-якої конструкції, в тому числі і за індивідуальним замовленням.

Для зручності транспортування, зберігання, збору вантажів використовуються спеціальні конструкції, які обслуговуються системою мультиліфт. Вона являє собою вантажно-розвантажувальний механізм, оснащений гідравлічним приводом і крюковим захватом. Часто така система встановлюється на автомобільне шасі, таким чином перетворюючи транспортний засіб у зручне для перевезення обладнання.

Сьогодні купити контейнер мультиліфт в Україні не складе труднощів. Він встановлюється на поверхню системи, надійно кріпиться завдяки спеціальним монтажним аксесуарам і так само легко знімається в разі потреби. Використання контейнерів дуже популярне на великих підприємствах, що займаються перевезенням, експортом, імпортом вантажів, зокрема, важких, негабаритних. На контейнер мультиліфт в Україні ціна залежить від матеріалу, що використовується при виготовленні, параметрів і особливостей експлуатації.

 Компанія РІН ЛТД пропонує масу можливих варіантів металоконструкцій за найбільш вигідними цінами. У нас Ви можете придбати контейнер для мультиліфта на замовлення по заздалегідь наданим параметрам. 

Виріб, виготовлений на виробництві РІН ЛТД, вирізняється наступними характеристиками:

  • Міцність. Контейнер витримує великогабаритні вантажі, стійкий до механічних пошкоджень різного роду.
  • Довговічність. Використовувати конструкцію можна протягом багатьох років без побоювання її деформації або іншого ушкодження.
  • Стійкість до атмосферних опадів. Контейнер захищений від корозії і негативного впливу погодних явищ, а також коливання температур.
  • Герметичність. Усередині ящика не потраплять волога, пил, тому Ваш вантаж буде перебувати в цілковитій безпеці.

Купити контейнер для металу на машину мультиліфт

Оголошення «куплю контейнер для металу на машину мультиліфт» зустрічаються повсюдно. Більше нема потреби витрачати час і сили на пошук потрібної тари – компанія РІН ЛТД готова запропонувати широкий асортимент як стандартних конструкцій, так і створених за особливими параметрами, вказаними замовником.

Ви можете проконсультуватися з приводу замовлення контейнерів, менеджери компанії нададуть всю необхідну інформацію, назвуть терміни і вартість робіт, а також умови оплати і доставки. У нас купити мультиліфт для виробництва в Запоріжжі просто і швидко!