Лазерная резка металла на ЧПУ

Лазерне різання металу

На сьогоднішній день однією з передових технологій в напрямку розкрою листового металу є лазерна різка. Це високоточна і відносно дорога процедура, що вимагає професіоналізму і ультрасучасного обладнання. Cьогодні лазерна різка металу в Україні відкриває замовнику необмежені можливості: робота проводиться на всіх рівнях складності оперативно і надійно. Вивіски, логотипи, сувеніри, частини металоконструкцій, електронні панелі, деталі машин – це лише частина переліку можливостей лазерного різання.

Лазерне різання металу в Україні, Запоріжжя

На підприємстві «РИН Лтд» лазерна різка металу (Запоріжжя) виконується на високоточному обладнанні з ЧПУ останнього покоління. Принцип роботи подібних верстатів досить простий: діючи на метал локально, лазер поглинає верхній шар. При нагріванні до температури плавлення подається активний газ, який виконує ряд важливих функцій:

  • Підтримання стабільної температури металу при горінні, що сприяє зростанню глибини та швидкості різу.
  • Якісне очищення різу, що необхідно для отримання гладкої, рівної кромки.
  • Охолодження прилеглих до місця впливу ділянок металу.

Враховуючи, що різання металу лазером в Україні тільки набирає популярність, існує досить обмежена кількість компаній, які вміють грамотно працювати з лазерним станком і втілювати в життя якісний результат. Тому варто ознайомитися з пропозицією підприємства «РИН Лтд», що пропонує дійсно високопрофесійні послуги.

Різання металу лазером в Україні: переваги компанії «РИН Лтд»

Сьогодні лазерна різка металу – ціна отримання безпрецедентно якісного листа, незалежно від рівня складності замовлення. Підприємство «РИН Лтд» пропонує широкі можливості для реалізації різних задумів, пов’язаних з оформленням металевих листів. Наші переваги:

  • Практично безвідходне виробництво деталей з листового прокату.
  • Необмежені рівні складності лінії різу.
  • Мікроскопічна похибка не більше 0,1 мм.
  • Ідеальна якість.
  • Зниження витрат на механічну обробку завдяки ідеальному різу.
  • Оперативний розрахунок і виконання замовлення.

У нашій компанії лазерна різка металу на замовлення виконується відповідно до провідних міжнародних стандартів, на високотехнологічному обладнанні. При цьому вартість послуг завдяки практично безвідходному виробництву виявляється доступною майже кожному покупцеві.

Цільовою аудиторією компанії «РИН Лтд» є як великі промислові гіганти, так і приватні замовники – від дизайнерів до автомеханіків. Дизайнерам актуальна художня лазерна різка металу для розширення можливостей декорування. Працівникам автомайстерень так само важливі деталі правильних форм. А що стосується такої галузі як радіоелектроніка, де найменші неточності елементів можуть призвести до повного виходу з ладу всього обладнання, важко переоцінити необхідність якісного різання в даному випадку.

Лазерне різання металу на замовлення: доступна ціна

Питання, яке хвилює кожного, кому цікаве різання металу лазером – ціна, і підприємство «РИН Лтд» готове продемонструвати найбільш лояльну цінову політику для великих і дрібних замовників. Щоб переконатися в найкращих умовах, досить ознайомитися з прайсами деяких інших компаній, що пропонують найчастіше більш низьку якість за завищеною вартістю.

Наші фахівці роблять все можливе, щоб різання металу лазером (Запоріжжя) проводилось максимально якісно, ​​надійно, точно. Телефонуйте прямо зараз, щоб дізнатися подробиці.

Для прорахунку вартості Вашого запиту необхідно надати креслення в форматі *dxf.