Профиль С-образный

Профілі монтажні С-образні

У сучасному будівництві широке поширення отримав перфорований металопрофіль, область застосування якого досить широка. З його допомогою монтуються сучасні будівельні системи, підвісні і опорні конструкції, повітроводи, кабельні мережі, труби водопостачання, опалення. Також профіль металевий монтажний на замовлення використовують в будівництві каркасних конструкцій, стелажних систем. Перфорація дозволяє легко кріпити профіль до інших поверхонь і регулювати габарити систем.

В якості основи продукту використовується оцинкований сталевий лист. Саме цинкове покриття дозволяє експлуатувати виріб як зовні, так і всередині приміщень. Профіль відрізняється високою стійкістю до атмосферних коливань, опадів, різниць температур.

Підприємство «РІН ЛТД» пропонує купити профіль перфорований монтажний довжиною 2 метри. Ця довжина вважається оптимальною для зручності експлуатації, але в разі якщо Вам необхідно виріб за індивідуальними параметрами, фахівці компанії можуть виготовити і такий варіант. Звісно, на профіль монтажний перфорований ціна буде відрізнятися при замовленні стандартної і індивідуальної конструкції.

Замовте монтажний перфорований профіль онлайн «РІН ЛТД» на вигідних умовах!

Для підприємств, що виготовляють різні металоконструкції і дорожать своєю репутацією, важливо дотримуватися всіх передбачених правила у виробничому процесі. Тільки в такому випадку готові вироби виявляться міцними, зносостійкими, довговічними. ТОВ «РІН ЛТД» гарантує якість металоконструкцій. У нас профіль С-подібний оцинкований (траверсу монтажну) можна придбати з гарантією якості.

Доставка здійснюється по всіх регіонах України. Якщо Ви хочете уточнити будь-які нюанси угоди, ознайомитися з характеристиками виробів, дізнатися вартість і замовити монтажний профіль, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. З нами профіль монтажний С-подібний купити Запоріжжя зможе за кращою вартістю і з доставкою в найкоротші терміни.

Основні параметри представлено в таблиці 1.

Таблиця 1 – Профілі С-образні

Позначення Розміри швелера, мм Розміри   вічка, мм Теор. маса, кг
Основа Висота Полка Товщина Довжина Ширина Довжина Крок
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
К108 40 20 10 2 2000 8 32 65 2,61
К110 80 40 22 2 2000 8 32 65 8,51

Примітка. Теоретична маса може відрізнятися від фактичної при відвантаженні. Маса залежить від розміру і кількості вічок.

За погодженням із замовником допускається зміна розмірів, кроку і напрямки розташування вічок, виготовлення інших модифікацій профілів.