Закладные изделия, анкерные узлы, осветительные кронштейны

Закладні вироби, анкерні вузли, освітлювальні кронштейни

Підприємство ТОВ «РИН ЛТД» виготовляє арматурні і закладні вироби на замовлення в найкоротші терміни. Вони являють собою металлопластіни досить великої товщини, що мають різні форми і розміри. Використовуються закладні елементи для з’єднання металевих і бетонних частин конструкції. До закладних виробів приварюється арматура, що також виготовляється на нашому виробництві.

Також в асортименті можна знайти вузол кріплення анкерної опори – купити Україна дане пристосування використовується як кріпильний матеріал для стійок, щогл, різних опор і будівельних конструкцій, призначених для зручності проведення робіт. Виготовлятися вузли і заставні вироби можуть вже за готовими ескізами від замовника або шляхом самостійного опрацювання креслень нашими фахівцями. Залежно від переважного варіанту буде відрізнятися і вартість готових виробів.

Наступний напрямок діяльності підприємства – оголовники кронштейни на стовпи освітлення на замовлення, є обов’язковою частиною конструкції вуличних світильників. Вони виконують підтримуючу, кріпильну функцію, сприяючи якісному та надійному закріпленню освітлювальних приладів. Оголовники бувають одно-, дво- і трирожкові.

Чому варто замовити заставні вироби і освітлювальні кронштейни в «РІН ЛТД»?

Виробництво металоконструкцій – процес відповідальний, що вимагає дотримання безлічі нюансів. Якщо Ви хочете отримати дійсно якісну продукцію, яка стане частиною масивних, довговічних конструкцій, звертайтеся до перевірених фахівців.

Виготовлення вузлів кріплення, виробництво закладних виробів (Запоріжжя) найвищої якості – завдання підприємства «РІН ЛТД». Нашою продукцією успішно користуються тисячі клієнтів по всій Україні, збираючи міцні, надійні, зносостійкі конструкції з включенням металевих деталей.

Ми несемо відповідальність за якість продукції, тому арматуру, вузли, кронштейн освітлювальний купити Запоріжжя може з упевненістю в їх функціональній придатності до подальшої експлуатації. Вартість виробів обговорюється в індивідуальному порядку. Телефонуйте прямо зараз, щоб отримати грамотну консультацію фахівця «РІН ЛТД».

   закладні вироби

вузол кріплення анкерної опори

освітлювальні кронштейны

Закладні вироби

анкерні вузли

Закладні вироби