Сетчатые контейнеры

Металеві сітчасті контейнери використовуються для транспортування і зберігання вантажів великої ваги. Завдяки своїй конструкції і характеристикам металеві контейнери є універсальним рішенням для зберігання самої різної продукції, як упакованої, так і розсипної.

Висока міцність конструкції контейнера дозволяє легко їх штабелювати і забезпечує надійне зберігання важких вантажів. Велику популярність металеві сітчасті контейнери отримали в області зберігання запасних частин, технічних рідин і мастильних матеріалів.

Переваги використання сітчастих контейнерів компанії «РІН ЛТД»:

  • витримують великі навантаження
  • міцність металевої конструкції
  • зручність завантаження і розвантаження
  • можливість штабелювання
  •  легко складаються для економії місця

Для полегшення завантажувальних робіт контейнер сітчастий може бути обладнаний складними стінками, що дозволяє раціонально використовувати простір на складі, якщо контейнери не заповнені. Складські сітчасті контейнери також мають мобільні варіанти, виготовлені з використанням додаткової колісної платформи, що дає можливість істотно розширити сферу їх застосування.

Виробництво сітчастих контейнерів ведеться з металевого прута невеликого діаметру, для забарвлення використовується технологія високотемпературного порошкового покриття. Якщо ж ви бажаєте придбати сітчастий контейнер нестандартних габаритних розмірів, ми також готові прийняти таке замовлення і врахувати всі ваші побажання.