Моноблоки

Моноблок – це мобільна і компактна установка, що застосовується для зберігання, транспортування та централізованої роздачі великих обсягів технічних газів (кисень, азот, аргон, вуглекислота т.д.). Складається з певної кількості балонів (4,6,8,12 місцева), закріплених в каркасний металевий контейнер. 

Будівельна, медична, харчова і багато інших сфер господарювання, в числі яких і побутові потреби, передбачають використання технічного і варильного газу в мобільних ємностях. Оскільки переміщення даних об’єктів вимагає найсуворішого дотримання заходів протипожежної безпеки і санітарних нормативів, компанія РІН ЛТД пропонує купити металеві контейнери для транспортування газових балонів власної розробки. Дані вироби можуть зацікавити як підприємства, що здійснюють реалізацію і доставку стислих газів, так і перевізників або приватних осіб.

Потрібна абсолютна гарантія збереження кожного балона, захист від крадіжки, спрощення процедури доставки і простота розвантаження? Коли потрібне надійне транспортування газових балонів Україна рекомендує придбати продукцію РІН ЛТД! Унікальні конструкції від нашої команди дозволяють гарантувати цілісність ємностей, можливість використовувати в залежності від типу контейнера навантажувачі або підйомний кран для установки на платформу автотранспорту і розвантаження. Крім того, кожний виріб передбачає наявність зручного пандуса для більшої зручності розміщення ємності в контейнері. Телефонуйте і замовляйте!

Транспортування газових балонів Україна вибирає безпеку!

Як одне з найбільш комфортних для перевезень конструктивних рішень, клієнти нашого сайту вважають за краще купити металеві моноблоки газових балонів. Даний тип конструкцій передбачає варіанти завантаження від чотирьох до 12 одиниць переміщуваних об’єктів. При цьому кожна ємність надійно ізольована у власному відсіку, що виключає удари, деформації та позаштатні ситуації з витоком небезпечних речовин. При виготовленні використовується лише високосортна сировина і високотехнологічні методи нанесення покриття.

Тим, хто планує купити газові моноблоки Запоріжжя рекомендує нашу продукцію, оскільки лише спроектовані конструкторами компанії моделі мають наступні переваги:

 • стовідсоткове збереження вантажу;
 • постійний доступ для проведення технічного обслуговування;
 • легкість вантажно-розвантажувальних процедур;
 • економія і висока ефективність перевезень;
 • абсолютна безпека на всіх етапах – від навантаження до підключення!

Недорого купити моноблоки для газових балонів Запоріжжя довіряє виробам ТОВ РІН ЛТД: безпечно, вигідно, високоефективно!

Переваги у використанні моноблока:

 • гарантія збереження складальних одиниць, балонів. Балони укладені в жорсткий нероз’ємний каркас, їх пошкодження, псування або крадіжка виключені;
 • спрощення управління балонним парком, ремонт переатестація і т.д.;
 • спрощення і полегшення  вантажно-розвантажувальних робіт;
 • підвищення ефективності при перевезенні стиснутих газів;
 • підвищення безпеки при транспортуванні і використанні стиснутих газів;
 • скорочення часу простоїв, а отже підвищення ефективності роботи установок що споживають стиснуті гази  і багато  іншого.

Наша компанія здійснює виробництво металевих каркасів “моноблоків” за індивідуальними розмірами замовника, приділяючи велику увагу якості отримуваної продукції в обумовлені терміни.

Види покриття: гаряче цинкування, грунт, емаль, порошкове фарбування, без покриття.