паллетные контейнеры

Компанія ТОВ «РІН ЛТД» є великим виробником металевої палетної тари. Пропонуємо до постачання широкий спектр виробів.

Палетна тара призначена для переміщення довгих не габаритних вантажів (балок, труб, бочок).

Всі металоконструкції, вироблені на нашому підприємстві, можуть поставлятися з різними видами покриття: гаряче оцинкування, порошкове покриття, грунт, фарба, без покриття.

Вигідно купити металеві палетні контейнери в Україні пропонує компанія РІН ЛТД. Ми реалізуємо продукцію власного виробництва, що зумовлює відмінну якість, різноманітність і доступну вартість виробів. До поставки пропонується широкий спектр продукції, в тому числі, виготовленої за індивідуальними параметрами замовника. На металевий палетний контейнер ціна обговорюється в індивідуальному порядку.

Металева палетна тара широко використовується на виробництві, складах і при транспортуванні негабаритних вантажів, таких як труби, бочки, балки і ін. Її наявність істотно полегшує всі процеси і спрощує доставку, зберігання та утримання різних масивних вантажів. 

Рішення металеві палетні контейнери купити (Запоріжжя) має масу переваг. Вироби мають наступні характеристики:

  • довговічні;
  • міцні;
  • стійкі до опадів і температурних коливань;
  • стійкі до корозії;
  • вогнетривкі.

Все це дозволяє назвати контейнери кращим вибором для здійснення всіх перерахованих вище процесів. За бажанням замовників вироби можуть бути покриті грунтом, порошковим покриттям, фарбою, гарячим цинкуванням, а також поставлятися без покриття.

Як замовити металеві палетні контейнери?

Сьогодні в Україні існує безліч підприємств, що займаються переробкою металу і виготовленням міцних металоконструкцій. Варто вибрати компанію з великим досвідом, що відповідально відноситься до замовників і роботи. ТОВ «РІН ЛТД» – саме таке підприємство. Ми існуємо на ринку далеко не перший рік, купити металеву палетну тару Україна може у нас з гарантією якості і надійності. 

Пропонуємо співпрацю на вигідних умовах:

  • Широкий асортимент товару і можливість зробити індивідуальне замовлення;
  • Доступна вартість, оскільки продається продукція від виробника без націнок.
  • Високий сервіс – працювати з нами приємно і комфортно.
  • Оперативна доставка конструкцій за вказаною адресою.

Виготовляється металева тара на замовлення в Україні в найкоротші терміни. Якщо хочете отримати якісний продукт з гарантією надійності і довговічності, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Менеджер компанії відповість на всі запитання і допоможе оформити замовлення.