металлические корпуса под заказ

Металеві шафи і корпуси

Компанія «РІН Лтд» виготовить різніметалеві шафи та корпуси за індивідуальними параметрами замовника. Це трудомісткий і складний процес, що вимагає професійного підходу. Недостатньо просто зігнути металеву заготовку під прямим кутом. Результатом роботи має стати технологічний тривимірний вузол з внутрішніми перегородками, профільними пазами, отворами, внутрішнім, зовнішнім кріпленням, а також іншими конструкційними особливостями, в залежності від призначення предмета.

У виробництві використовуються сталь, нержавіючі листи, алюміній – матеріали, які не піддаються корозії, завдяки чомуметалеві корпуси на замовлення можуть використовуватися, в тому числі, в місцях з підвищеною вологістю.

Як виробляються металеві корпуси для зварювальних апаратів?

Підприємство «РІН Лтд» має більш ніж 20-річний досвід виробництва металевих виробів для всіляких потреб. Нашими фахівцями конструкторського відділу був розроблений значний ряд конструктивних рішень для виготовлення корпусів для мережевого обладнання, друкованих плат, серверних, звукопідсилювачів, стабілізаторів, електроніки пожежної сигналізації, платіжних терміналів, котлів та ін. А наше виготовлення металевих боксів Запоріжжя оцінило вже давно, чому будуть доказом численні дипломи з різних виставок.

Ми проводимо повний спектр технічних робіт на металеві корпуси (Україна), серед яких:

  • Проектування – розробка і створення попередньої моделі корпусу.
  • Розкрій металу – за допомогою лазерного обладнання.
  • Штампування – надання матеріалу необхідної форми, різання, пробивання, а також проставлення маркерів.
  • Зварювання – в процесі якої корпус набуває правильної форми.
  • Покриття – нанесення порошкового фарбування, гальванічного покриття.

При необхідності на будь-якому етапі роботи є можливість внести зміни – замовнику досить озвучити пропозицію і наші розробники тут же візьмуть його до уваги. За бажанням клієнта ми спроектуємо металеві корпуси для стабілізаторів напруги різного рівня складності, конструктиву у відповідності з усіма існуючими стандартами.

Якісно зроблений корпус виконує не тільки безпосередню функцію захисту захованого в нього обладнання, але і не псує зовнішній вигляд приміщення. Ординарні і нестандартні металоконструкції – надійне укриття для складної електроніки, небезпечних для обивателя пристроїв.

Корпуси модульні розподільчі оптом від «РІН Лтд»

Виробництвом різних металоконструкцій підприємство «РІН Лтд» займається далеко не перший рік. За час існування ми набули безцінного досвіду, навички, які продовжуємо використовувати донині, додаючи сучасні знання технологій і процесів. Наші металеві корпуси для зварювальних апаратів відрізняються відмінною якістю, міцністю, довговічністю, стійкістю до різних зовнішніх впливів.

Вартість наших виробів відрізняється лояльністю і демократичністю. Продукція надходить безпосередньо від виробника, тому умови співпраці вигідні і прозорі. Якщо Ви хочете придбати певну кількість товару, досить зв’язатися з менеджером компанії за вказаними на сайті телефонами і обговорити умови майбутньої угоди.

У різних галузях використовуються різні види, форми, конфігурації металевих боксів – «РІН Лтд» виготовить металеві корпуси на замовлення (Запоріжжя) відповідно до запитів, креслень, побажань клієнта.

Металеві корпуси, Україна

 

металический корпус для стабилизатора напряжения

металлические корпуса украина

корпус металлический для электрооборудования купить

корпуса модульные распределительные оптом металлические корпуса для пеллетных горелок корпус для пеллетной горелки металический металлический корпус для распределительного щита Металлические щиты для электрооборудования изготовление металлических боксов запорожье