Ограждение 11МО

Односторонні і двосторонні металеві мостові огородження бар’єрного типу груп 11МО, 11МД встановлюється на мостах і естакадах.

Складові елементи мостового огородження груп 11МО, 11МД:

 1. – Секція балки, СБ-1
 2. – Стійка мостова, СМ, h=750мм
 3. – Стійка мостова на цоколі, СМЦ, h=600мм
 4. – Консоль-амортизатор, КА
 5. – Зв’язок діагональний мостовий, ЗДМ
 6. – Елемент світлоповертаючий, ЕС
 7. – Болт M16 ГОСТ 7802
 8. – Болт M16 ГОСТ 7805
 9. – Гайка М16 ГОСТ 5915
 10. – Шайба 16 ГОСТ 11371

Мостове огородження 11МО від виробника «РІН ЛТД»- ефективні, надійні вироби для запобігання тяжких наслідків аварійних ситуацій, що виникають в місцях підвищеної небезпеки. Наше обладнання перешкоджає падінню автотранспорту, гасить інтенсивність удару завдяки високим амортизаційним параметрам матеріалу, що використовується, виконує попереджувальні функції для водіїв про те, що попереду знаходиться ділянка підвищеної уваги і небезпеки. Тільки якісні огорожі забезпечать абсолютну безпеку руху!

Бар’єрне огородження 11МД, 11МО має високоякісне, що не піддається деформації і іржавінню покриття, надійно зберігає на тривалий період елементи продукції. Ми пропонуємо кращі моделі, стандартизовані відповідно до європейських норм безпечного пересування автотранспорту! Повна комплектація, починаючи від стійок і світлоповертачів – закінчуючи високоміцними болтами: безпека руху буде на висоті. Телефонуйте онлайн-консультантам!

Мостове огородження 11МО: необхідний елемент дороги

Мостове бар’єрне огородження 11МО забезпечує бездоганний порядок руху для автолюбителів, що долають мости. Виключна якість збірки, інноваційні технології виробництва сировини, яку застосовують, точні інженерні розрахунки параметрів готових моделей гарантовані професіоналізмом фахівців «РИН ЛТД»! Навіть у вкрай небезпечних ситуаціях наші споруди збережуть здоров’я і майно не тільки учасників руху, а й особи, що стала причиною події.

Цілком відповідне непохитним нормативам стандартів EN, мостове огородження 11МО рекомендується до придбання службам, які забезпечують відповідність стану доріг вимогам безпеки. Наша продукція гарантовано:

 • міцна і здатна витримати найбільш потужні впливи;
 • ефективно перешкоджає перетину автомобілем кордонів бар’єру;
 • не має елементів, здатних потрапити в салон авто і нанести поранення;
 • має комплекс світлоповертального обладнання;
 • завдяки інноваційним способам обробки конструкцій, не схильна до впливу змін сезону, атмосферних явищ, перепадів температур;
 • відрізняється простотою і бездоганною надійністю в збірці.

Навіть найнебезпечніші ділянки шляху стануть комфортними і внушат довіру з нашими спорудами!

Мостова бар’єрна огородження 11МО: безпека понад усе!

Попередьте аварійні ситуації заздалегідь! Найкраще огородження 11МД купити з невисокими витратами бюджету пропонує «РІН ЛТД », телефонуйте!