пожарный щит

Компанія ТОВ «РІН ЛТД» надає Вам чудову можливість придбати протипожежне обладнання, виготовлене на наших виробничих потужностях, з прекрасним співвідношенням «ціна-якість».

Повністю розуміючи Ваше прагнення до створення максимально безпечних і комфортних умов для роботи підприємства, ми поставляємо протипожежне обладнання, яке в повній мірі відповідає високим вимогам якості та безпеки.

На нашому підприємстві Ви зможете придбати такі засоби пожежогасіння:

 • пожежні шафи (навісні та вбудовані);
 • пожежні щити;
 • пожежні пости;
 • урни, баки, ящики пожежні для піску і багато іншого.

У компанії «РІН ЛТД» добре знають, що одними з найважливіших вимог для функціонування підприємств, організацій, установ є дотримання правил пожежної безпеки.

З огляду на сформовані сучасні умови життя, запобігання можливості виникнення пожежі, є першочерговим завданням, з якою компанія «РІН ЛТД» з легкістю допоможе Вам впоратися.

Правильна організація пожежної безпеки запорука збереження майна, здоров’я і життя. Тому так важливо приділити цьому належну увагу і пожежну шафу купити в Україні відповідно до існуючих стандартів. Усередині даного короба розміщуються комплекти пожежного крана і додаткових засобів, необхідних у разі виникнення пожежі. 

Залежно від розташування, існують такі різновиди шаф:

 • Вбудовані – монтуються в спеціально організовані ніші стін.
 • Навісні – підвішуються на стіни всередині будівель. 
 • Приставні – впираються об поверхню підлоги, що передбачено конструкцією.

Крім того, доступні варіанти під замовлення горизонтальні, вертикальні, дво- і однодверні, максимально вписуються в габарити відведеного для них місця. Також можна купити пожежний щит в Запоріжжі ціна залежить від його конструкції і параметрів.

Як замовити пожежні шафи в Запоріжжі?

Компанія РІН ЛТД займається виготовленням металоконструкцій різного призначення і пропонує купити пожежний щит за ціною від виробника при бездоганній якості. Головні якості, якими повинні володіти короби звичайно, пожежостійкість. Це потрібно для того, щоб при виникненні спалаху можна було дістатися до щита раніше вогню. 

Також серед якостей пожежної шафи:

 • міцність;
 • простота монтажу і відкриття;
 • місткість;
 • довговічність.

Можна купити пожежне обладнання в Україні з суцільними або заскленими дверцятами, а також без них. Якщо пожежна шафа призначена для зберігання крана, він має вбудовану касету, що утримує рукав в змотаному вигляді. Більшість виробів призначена для використання всередині приміщення, де температура не опускається нижче 0 градусів. 

У РІН ЛТД купити пожежну шафу в м. Запоріжжя можна з гарантією його якості та функціонування протягом не менше 5 років. Захистіть себе, встановивши обладнання, яке в разі спалаху допоможе не тільки зберегти майно, а й власне життя. 

Телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами, щоб дізнатися подробиці замовлення пожежних коробів. Надана інформація допоможе вибрати варіант, що підходить, і оформити замовлення.