профили Z-образные

Профіль зетовий призначений для виготовлення різних конструкції при електромонтажних роботах. Виготовляються зі сталі з лакофарбовим та цинковим покриттям. Профіль монтажний зетовий сталевий перфорований призначений для монтажу конструкцій різного типу під час проведення електромонтажних робіт. Найчастіше проводиться у вигляді смуг довжиною по 2 метри.

Основні параметри представлено в таблиці 1.

Таблиця 1 – Профілі Z-образні

Позначення

Розміри профілю, мм Розміри   комірки, мм

Теоретична маса, кг

Ширина

Сходинка Товщина Довжина Ширина Довжина

Крок

К238

68 30 2 2000 8 32 65 4,48
К239 97 40 2 2000 8 32 65

3,22

К241

62 40 2 2000 8 32 65

3,34

Високопрофесійне, затребуване будівництво, незалежно від цільового призначення споруди, передбачає використання забудовником виключно якісних, надійних матеріалів і конструктивних елементів. До таких виробів відноситься профіль монтажний z подібний замовити в Україні надає можливість ТОВ РІН ЛТД – команда провідних експертів з виробництва високотехнологічних металоконструкцій. Для найбільш надійних, з доступними бюджетними витратами, монтажних робіт безпечних електромереж, збірки каркасів при зведенні капітальних будов вибирайте продукцію з авторитетом від професіоналів металообробки: ми гарантуємо якість!

Знадобився z подібний профіль купити Запоріжжя рекомендує, ознайомившись з широким вибором необхідних Вам позицій інтернет-каталогу сайту! Наша компанія розробила сучасний модельний ряд «зетових профілів», що вирізняються універсальністю застосування, чудовим покриттям, яке відрізняється довговічністю і стійкістю до кліматичних і механічних впливів. Динамічні навантаження, постійна вібрація не впливають на фізичні властивості продукту: все для безпечного, професійного монтажу з наступною тривалою експлуатацією!

Профіль z подібний перфорований ціна доступна!

 

Прийнявши рішення купити профіль монтажний z подібний з нашого віртуального каталогу, ви отримуєте можливість недорогого придбання затребуваної продукції, виготовленої із застосуванням високотехнологічного обладнання та суперсучасних методик нанесення захисних покриттів. Незалежно від подальшого розташування – будь то стіна, стеля, підлога, ваше обладнання для вентиляції, електропостачання, кондиціонування, сигналізації отримує надійну основу! Є можливість поставок стандартних моделей або виробів з врахованими побажаннями замовника до параметрів, розміром кроку перфораційних вічок і здійснення інших модифікацій.

Бажаючим вигідно z подібний профіль купити Україна рекомендує наше підприємство, адже ми гарантуємо:

  • бездоганність якості виробів;
  • багаторічний термін експлуатації;
  • безпеку і надійність монтажу різноманітної апаратури;
  • стійкість до навантажень, відповідно заявленим параметрам;
  • цікаві пропозиції при закупівлі великих партій!

Від РІН ЛТД на профіль z подібний перфорований ціна здивує доступністю! Вибирайте професіоналів, телефонуйте!

Примітка. Теоретична маса може відрізнятися від фактичної при відвантаженні. Маса залежить від розміру і кількості вічок.

За погодженням із замовником допускається зміна розмірів, кроку і напрямки розташування вічок, виготовлення інших модифікацій профілів.