Зварювальні РОБОТИ ( ЗВАРЮВАННЯ ) Роботизація зварювальних процесів

     Роботизація – це шлях, який дозволяє оптимізувати зварювальні процеси, як в дрібносерійному, так і серійному виробництвах, роботизація дозволяє оптимізувати основні і допоміжні операції.
     Роботизація зварювальних процесів знижує залежність виробництва від кваліфікації зварників і стабілізує високу якість зварювальних швів, збільшує випуск деталей.
     Жоден кваліфікований і досвідчений зварник не зможе забезпечити стабільну якість зварних швів по складній траєкторії, так як це зробить робот, а один робот може замінити працю п’яти чоловік.

Промышленные роботы в сварочном производстве Сварка роботами Запорожье Украина

     Промислові роботи в зварювальному виробництві знайшли широке застосування. До характерних областям застосування роботів в зварюванні, що дозволяє використовувати всі їхні переваги, можна віднести:
– серійне виробництво;
– дрібносерійне і середнє серійне виробництво (в умовах частої зміни номенклатури продукції, що випускається) – зварювання однотипних виробів (при зміні вироби можна використовувати той же робот, змінюючи лише його програму);
– виконання швів будь-якої форми, а також великої кількості коротких швів, по-різному розташованих в просторі.
     Процес виробництва будь-якого виду продукції сьогодні складно уявити без використання промислових роботів. Їх універсальність, виробнича гнучкість і широкі технологічні можливості роблять їх незамінним інструментом в сучасному виробництві. В даний час постійно зростаючі вимоги до збільшення продуктивності, підвищення якості продукції, економії матеріалів і електроенергії, а також розробка нових технологій і матеріалів, ведуть до створення і вдосконалення універсальних роботизованих комплексів і розширенню їх застосування.