Контейнер закрытого типа

Пропонуємо до постачання широкий спектр металевої тари закритого типу.

Тара закритого типу і з відкидною кришкою використовується для переміщення та зберігання великих вантажів, метизів, виробничих відходів, стружки.

Тара може бути з відкидною фронтальною стінкою яка частково відкривається за рахунок обертання відкидної кришки навколо горизонтально привареної осі на 1800.

У закритому стані відкидна кришка фіксується на кутових профілях за допомогою пластини або прутка.
Наша компанія займається виготовленням будь-металевої тари під індивідуальні вимоги замовника і з будь-яким видом покриття.

 

Шукайте, де контейнер закритого типу КЗТ-1 купити в Запоріжжі компанія РІН ЛТД пропонує свої послуги у виробництві і доставці виробів. Такі конструкції використовують для зберігання, транспортування, збору різних вантажів. Це можуть бути виробничі відходи, великогабаритні вантажі, стружки, металовироби. 

Можна купити контейнер закритого типу для виробництва з відкидною кришкою або фронтальною стінкою. У другому випадку стінка відкривається завдяки обертанню кришки навколо привареної спеціальної горизонтальній осі. Кришка має фіксатори, в якості яких виступають пруток або пластини. Вони дозволяють зберігати герметичність контейнера під час транспортування. 

Характеристики контейнерів закритого типу 

Підприємство РІН ЛТД займається виготовленням металевих контейнерів способом переробки металів. Відмінними рисами готової продукції є:

  • Довговічність. Контейнером можна користуватися багаторазово, транспортуючи в ньому різні вантажі.
  • Міцність. Бокс не боїться механічних пошкоджень, не страждає від тривалого використання.
  • Стійкість. Металевий шар контейнера покритий спеціальною фарбою, що захищає від корозії. Також виріб відмінно переносить перепади температур, може зберігатися як в прохолодних, так і жарких умовах.

Можна купити контейнер металевий закритого типу (Запоріжжя), виготовлений з металевого листа товщиною 3-4 мм. Дно конструкції робиться більш міцним, ніж стіни. Для посилення зв’язків використовуються профільні труби і швелери. 

Як замовити контейнер закритого типу в Україні?

Багато великих і дрібних виробництв хочуть купити закриті контейнери для утилізації відходів, транспортування важливих вантажів в герметичному боксі. Зробити це пропонує компанія РІН ЛТД. 

Сьогодні на контейнер закритого типу ціна в Україні коливається в широких межах. У РІН ЛТД готові запропонувати кращу серед конкурентів вартість, найвищу якість, оперативні терміни виготовлення і швидку доставку по всіх регіонах.

Наші менеджери завжди допоможуть придбати контейнер закритого типу на замовлення (Україна), проконсультувавши клієнта з усіх питань.