контейнеры для тбо

Основним напрямком у виробництві металевих контейнерів ТОВ «РІН ЛТД», є виробництво контейнерів для ТПВ, сміттєвих баків. Виділяють два основних види контейнерів для ТПВ: 0,75 м. куб. і 1,1 м. куб. Також виготовляються сітчасті контейнери для ПЕТ тари об’ємом 1,1 м. куб.

Будь-яка сфера діяльності сучасної людини супроводжується накопиченням сміття. Житлові комплекси, виробництво, розважальна сфера – для підтримки порядку і дотримання санітарних норм обслуговуючі компанії вважають за необхідне купити контейнери для ТПВ металеві вищої якості. Місткі, довговічні, максимально захищені від корозійних процесів і зручні при взаємодії зі спеціалізованою спецтехнікою: ТОВ РІН ЛТД виробляє широкий модельний ряд ємностей для відходів підвищеної надійності, з сучасними якісними характеристиками.

Для задоволення потреб житлового і виробничого секторів купити контейнери для ТПВ Запоріжжя рекомендує, зв’язавшись з менеджерами нашого підприємства! Стандартної конструкції або виготовлені з урахуванням індивідуальних ескізів і потреб клієнта, варіативність видів покриття готового виробу, дизайн, але головне: ідеальна якість виконання замовлення з гарантованою відсутністю браку. Нам довіряють як компанії, що спеціалізуються на утилізації сміття, так і безліч промислових підприємств, торговельних мереж, сфери громадського харчування. Надійність, тривалість експлуатації, гнучкість цін: для раціональних клієнтів!

Вартість контейнера ТПВ в Україні доступна!

 

Своєчасна, грамотна утилізація відходів – гарантія ідеального санітарного стану середовища і забезпечення комфорту життя людини. Світові тенденції більш відповідального ставлення до сортування і переробки поступово стають трендом цивілізованого суспільства! Потрібно контейнери ТПВ замовити в Україні для пластикових виробів, «твердого» сміття? Наші конструктори створили спеціалізовані ємності різного об’єму і конструкції, здатні задовольнити потреби сучасного міста.

Бажаючим купити металевий контейнер ТПВ гарантується:

  • бездоганна якість виконання замовлених виробів в термін;
  • забезпечення відповідності продукції технічним умовам завдяки застосуванню виробником в процесі виробництва високоякісної сировини, високотехнологічного обладнання та новітніх методів надійної обробки готових моделей;
  • повна відповідність інструкціям санітарного контролю;
  • гнучкий підхід до дизайну відповідно до побажань покупця.

Співпраця з РІН ЛТД гарантує найбільш доступну вартість контейнера ТПВ в Україні завдяки суперсучасним методам організації виробництва, взаємодії з постачальниками сировини, впровадженню новітнього обладнання та максимальній автоматизації. Станьте нашим замовником!

Можливе виготовлення контейнерів під замовлення: по кресленнях або на підставі технічного завдання замовника.

Всі металоконструкції, вироблені на нашому підприємстві, можуть поставлятися з різними видами покриття: гаряче оцинкування, грунт, фарба, без покриття.

Контейнери ТПВ, баки нашого виробництва мають хорошу якість, завдяки дотриманню технології виробництва. А завдяки наявності постійної клієнтської бази маємо великі обсяги виробництва, що, відповідно, позитивно позначається на формуванні не високої вартості наших контейнерів.

Наші контейнери ТПВ, завдяки відмінному поєднанню «ціна – якість» затребувані не тільки в Україні, а й далеко за її межами.