Prosechno-vytyazhnoy list

Якість просічно-витяжного листа

Що можна очікувати від найпростішого виробу, такого як лист ПВЛ? Чим його можна зіпсувати під час виробництва?
В Україні є компанія монополіст, яка не гребує продажами просічно-витяжного листа низької якості. Там розмова коротка: “Не подобається? Беріть дорожче в іншому місці”.

Там не виготовлять ПВЛ за розмірами замовника. А купити можна тільки просічку зі стандартними габаритами 1х2 м, 1,25х2 м, 1х2,5 м.

Ціна на такий ПВЛ найнижча в Україні. Але що замовник може отримати за таку ціну? Це лотерея. Може приїхати просічно-витяжний лист, заявленої якості по ТУ заводу. А можуть приїхати пачки відвертого браку.

Які бувають дефекти у конкурентів:

  • Розшарований метал. Коли під час виробництва під механічним впливом, лист розшаровується по товщині.
  • Рвані краї. Після того, як замовник позбудеться від рваних ділянок, виявиться, що розмір вже менше і не підійде на потрібну конструкцію.
  • Товщина листа. У пачці знизу і зверху може бути лист обумовленої товщини, наприклад 4 мм + – 0,2. А в середині пачки, листи товщиною 3,2-3,5 мм.

Важливо! Не є браком злегка іржавий метал, без раковин.

На РІН ЛТД ціна відповідає якості, а якість регламентується нашими Технічними Умовами. Ми дорожимо своєю репутацією, тому продаємо просічно-витяжний лист, що пройшов контроль якості. У будь-якому випадку ми відкриті для обговорення, якщо раптом на виробництві стався дефект.

Не женіться за низькою ціною і намагайтеся не купувати просічно-витяжний лист у торговців. Тому що, металобази і компанії продавці не бачать, що вони купують і перепродують. ПВЛ не завозиться до них на склад і не проходить контроль якості. Часто просічно витяжний лист вони продають відразу з заводу монополіста.

РІН ЛТД теж завод, але тут стежать за репутацією і поважають кожного замовника. Тому з 1993 року ми маємо своїх постійних замовників просічно-витяжного листа. А те, що ми продаємо ПВЛ і на експорт в ближнє зарубіжжя, є додатковим підтвердженням його високої якості.